Reklam Verin

Site Haritası

     

 
Recebin Tavuğu ile 8 Ykr'ye Konuşma Fırsatı
Haber Tarihi:    Bu haber 14344 kere okundu

Alo Paket alın, aldığınız paket kadar dakika da bizden size hediye!

Böylece milyonlarca Turkcell'li ve ev/iş numarasıyla dakikası en fazla 8 YKr'ye konuşun.

Size uygun paketi öğrenmek ve almak için ENUCUZ yazıp 2747'ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Dilerseniz, size uygun paketinizi seçtiyseniz istediğiniz paketin adını, başına ABONE yazarak ücretsiz olarak 7000'a gönderip de paket alabilirsiniz.

ALO 60 paketi ile örnek: ABONE ALO60 yazın 7000'a gönderin.

Alo Paketiniz varsa, hediye dakikalarınızı da almak için yine ENUCUZ yazıp 2747'ye göndermeniz yeterli. Aldığınız paketten kalan dakikalarınızı öğrenmek için PAKET DURUM yazıp 7000'e gönderebilir veya Online İşlem Merkezi'nden öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hafta size paketinizden kalan dakikaları kısa mesajla bildireceğiz.

Tarife geçişiniz, talebinize onay vermenizden sonra gerçekleşecektir ve size tarifeniz değiştiğinde kısa mesajla bilgi verilecektir. Alo Paketinizi kullanmaya ilk fatura kesim tarihinden itibaren başlayabilirsiniz

Alo paketler bireysel faturalı hat kullanan müşteriler için geçerlidir ve BizBize Hepimiz tarifesiyle birlikte alınır. Paket dakikaları bittiğinde yurtiçinde Turkcell’liler ve sabit hatlarla görüşme ücreti KDV dahil 35 YKr/dakika, diğer operatörler aboneleriyle görüşme ücreti KDV dahil 60 YKr/dakikadır.
Paket dakikalarınızla yurtiçinde tüm Turkcell’liler ve sabit hatlarla (ev/iş numaralarıyla) konuşabilirsiniz.
Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurtiçi görüşmeler, 6 saniyede bir ücretlendirilir.
Paketler kapsamındaki konuşmaların dakika ücretleri, toplam hediyeli paket süresinin paket ücretine bölünmesi ile hesaplanır. Herkese üye olduğu alo paket kadar dakika hediye edilir. Hediye dakikaların kullanımı mevcut paket dakikaları ile aynıdır.Hediye dakika uygulaması 31 Aralık 2008’e kadar geçerlidir. O ay kullanmadığınız paket dakikalarınız bir kere için bir sonraki aya devreder.
Aynı anda sadece bir adet Alo Pakete abone olabilirsiniz.Paketiniz ve hediye dakikalarınız başvurunuzdan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Bu bilgi size başvuru sırasında bildirilir. İndiriminiz başladığında da ayrıca kısa mesajla bilgilendirilirsiniz. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalarınız fatura kesiminizde silinir. Bir paketi iptal edip aynı anda başka bir pakete başvurduğunuz durumda ise eski paketinizden kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki fatura ayına devreder.
ENUCUZ ile aldığınız paket önerisi son 3 aylık kullanımınıza bakılarak yapılmaktadır.
Kısa mesajla iptal işlemi için IPTAL boşluk aldığınız paketin adını yazarak 7000'e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
(Örnek: IPTAL ALO60)
BizBize Hepimiz tarifesine geçilirken mevcut tarifenizden kalan dakikalar varsa silinir.      Diğer Haberler 

İmplant  |  Webstats | SiteMap XML | İmplant  |  SEO  | Kombi | Saç Ekimi| | Gazeteler | Böcek İlaçlama