Reklam Verin

Site Haritası

     

 
EvTurkcell ile Cepten Evi Aramak daha ucuz
Haber Tarihi:    Bu haber 10493 kere okundu

Ev telefonundan ev arama devri kapandı. EvTurkcell dönemi başladı. Hemen evinizden 8008'i arayın, evinizi cebinize tanıtın. Evinizdeyken, faturalı hattınızla cep telefonununuzdan sabit hatlarla en uygun fiyata konuşmaya başlayın.

Servise abone olan faturalı hat kullanan bireysel müşterilerimiz, aylık 7,5 YTL (KDV dahil ÖİV hariç) sabit ücret karşılığı, ev alanı olarak belirledikleri yerden yurt içi sabit hatlarla dakikası sadece 5 YKR'a (KDV dahil ÖİV hariç) konuşabilirler. Faturalı hat aboneleri için KDV ÖİV dahil aylık ücret 9,1 YTL, dakika fiyatı 6,1 YKR’dir

Ön ödemeli abonelerimiz tek seferde 250 ve üzeri kontör yüklemede 1 ay boyunca cepten sabit hatlarla dakikası 1 kontöre konuşabileceklerdir; ayrıca 20 Mayıs 2008'e kadar kontör yüklemeden de bu indirimden sadece kayıt olarak faydalanabileceklerdir.

* Ücretlendirme periyodu Hazır Kart hatlarda dakikada 1 kontör, faturalı hatlarda 6 sn de birdir.

* İndirimli alanda başlayan ve alan dışında devam eden bir görüşmede, görüşmenin başladığı yer önemlidir. Görüşme, başlatıldığında indirimli ise sonuna kadar indirimli devam eder. Görüşme başladığında (ev alanının dışında başlamış olabilir) indirimsiz ise sonuna kadar indirimsiz devam eder.

EvTurkcell servisinden yararlanabilmek için indirimli konuşmak istediğiniz ev alanınızdan 8008'i arayarak abone olmanız yeterlidir. 8008'i aradığınızda abonelik yapmak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, evinizden yurt içi sabit hatlara doğru başlattığınız aramalarda indirim anonsu duyacaksınız. İndirim anonsunu duyduğunuz her yurt içi sabit aramasında indirimli fiyat üzerinden ücretlendirileceksiniz.

8008 servisi arama yaptığınız yeri indirimli konuşma yeriniz olarak tanımladığı için, evinizden indirimli konuşabilmek için, 8008’i evinizdeyken aramanız gerekmektedir. Eğer başka bir yerden 8008’i ararsanız indirimli arama yapabileceğiniz yer orası olur.


Abonelik iptal, ev olarak tanımlanan alanı değiştirme, evinizden indirim anonsunu duyamadığınız alanı indirimli alanınıza eklenme işlemleri 8008’i arayarak yapılmaktadır.
Hem Faturalı hem de Hazır Kart hatlarda iptal işlemlerinde ayın hangi gününde abone olduysanız tam 1 ay sonra iptal işleminiz gerçekleşir.


Faturalı hat kullanıcıları servise abone olduklarında 7.5 YTL lik abonelik ücretleri ilk faturalarına yansır. Servis aboneliklerini iptal etmek istediklerinde abonelik tarihinden itibaren 1 ay sonra servis aboneliği iptal olur.


EvTurkcell servisi Turkcell bireysel hat kullanıcıları için geçerlidir.

EvTurkcell servisi bir tarife değildir yani bu servise abone olmak için mevcut tarifenizi değiştirmenize gerek yoktur. Tarifeniz ne olursa olsun, EvTurkcell servisine abone olabilirsiniz.

Yurt içi sabit hatlarla en uygun fiyata konuşma söylemi faturalı hatlar için geçerli olup, karşılaştırma ana sabit hat operatörünün tarifeleri indirimsiz dakika fiyatları üzerinden yapılmıştır.

EvTurkcell indirimi sadece yurt içi sabit hatlara yapılan aramalarınızda geçerlidir.

8008 numarası sadece Turkcell numarasından aranabilir.

8008 servisini arama ücreti çağrı başına ön ödemeli hatlar için 2 kontör, faturalı hatlar için 1 SMS ücreti olan KDV dahil 19 YKR’dur. 
Aynı gün içinde 8008’i en fazla 5 defa arayabilirsiniz. 
Kampanyaya katılacak kişi sayısı toplam 2 milyon kişiyle sınırlıdır.
EvTurkcell servisi 31 Aralık 2008 tarihine kadar geçerli olup, Turkcell servis geçerlilik süresini değiştirme hakkına sahiptir.      Diğer Haberler 

İmplant  |  Webstats | SiteMap XML | İmplant  |  SEO  | Kombi | Saç Ekimi| | Gazeteler | Böcek İlaçlama